طراحي و نصب شبكه كامپيوتري  ، فروش  تجهيزات شبكه  با سيم  و  بي  سيم (wifi,wirlees,wimax) 

 

طراحي وب سايت به زبان html  و php و...


 

فروش هاست  با فضاي بالا

فروش دامين هاي ir ,com org ,net ,info   و ....

 

 

  
    

شما در اين قسمت مي توانيد  با فعاليت هاي كه گروه در
 زمينه شبكه هاي كامپيوتري و مخابراتي ارائه مي دهد آشنا
شويد براي اطلاع از قيمت هر نوع از شبكه با گروه تماس
حاصل نمئيد .

شبكه هاي كامپيوتري و مخابراتي امروزه اهميت بسياري  را در زندگي دارد . از اهميت اين گونه  شبكه با كمي دقت در زندگي رزمره مي توانيم آگاه شويم  و بايئد هميشه به پيشرفت سرعت تكنولژي و گسترده تر شدن اين شبكه هاي ارتباطي توجه نمائيم شبكه هاي ارتباطي كه گروه در زمينه آن فعاليت دارد به  دو گونه  مي باشد يكي در زمينه شبكه كاميوتري و ديگر در زمينه شبكه مخابراتي كه تمام تجهيزات اين شبكه را نيز مي توانيد شما از ما خريداري و يا اعضاي فني گروه اين تجهيزات براي شما نصب نمايند . در ذير در مورد هريك از شبكه  ها توضيح مي دهيم :

 

شبكه هاي كامپيوتري :

در شبكه هاي كامپيوتري امروزه كمتر از سيم استفاده مي شود اما هنوز هم شبكه هاي سيمي مورد استفاده قرار مي گيرند اما  با پيشرفت سريع تجهيزات شبكه هاي بيسيم امروزه بيشتر از شبكه بي سيم استفاده مي شود . فقط در بعضي از موارد از شبكه با سيم استفاده مي شو د . در اين راستا گروه فني نوين ارتباط هر دونوع شبكه فعاليت داشته  و هر كدام يك از اين دو نوع را كه بخواهيد براي شما دوست  عزيز  راه اندازي مي نمايد و  تمامي تجهيزات شبكه را شما مي توانيد از ما خريداري نمائيد  هم شبكه هاي بيسيم يا به اصطلاح wire  و هم شبكه هاي بي سيم يا به اصطلاخ wireless  كه شبكه  بي سيم خود داراي استاندارها و انواع گوناگون مي باشند مثل  شبكه هاي WIFI و WIMAX  و ...  در قسمت شبكه  هاي  بيسيم اعضاي فني  براي شما اين امكان را ايجا مي كنند تا براحتي به داده ها   دسترسي داشته باشيد ونياز به اتصال و برقراري ارتباط با سيم نداشته باشيد . از ديگر مزاياي اين شبكه ها انتقال داده ها تا فواصل زياد مي باشد مثلا اگر يك قسمت از كارخانه شما يا دفتر كار شما تا ديگر قسمت كاري شما فاصله زياد است مثلا استفاده از شبكه  با سيم مشكل و گاهي ممكن نمي باشد از اين رو شما با استفاده از تجهيزات  شبكه هاي بي سيم  براحتي ميتوانيد با محل كار خود ويا محلي را كه با آن فاصله شما زياد است شبكه كنيد و يا در ارتباط باشيد .  

از كاربردهاي شبكه مي تواني در انتقال داده  ها چه بصورت داده  هاي كامپيوتري ، تصوير ، صوت  و ...  اشاره نمائيم .

 

 

شبكه هاي مخابراتي :

در زمينه شبكه مخابراتي اعضاي فني گروه  در انتقال خطوط تلفن بدون سيم  در جاهاي كه فاصله زياد است  و يا ايجاد امكان ارتباطي نيست ويا  كشيدن خطوط تلفن امكان نداشته باشد  مثلا كارگاهاي صنعتي ، كارخانه ها و ...  مي توانيم اشاره  كنيم . انواع تجهيزات تقويت كننده و مسدود كننده تلفن هاي همراه  مثلا در  مكان ها و سالن هاي كنفرانس كه تلفن هاي همرا در بين كنفرانس ايجاد مزاحمت نكند .  گروه در اين زمينه تجهيزات مختلفي ديگري را نيز دارد كه در صورت تمايل شما دوست  عزيز مي توانيد با ما تماس حاصل نمائيد و از ديگر محصولات گروه نيز آگاه شويد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


در زمينه شبكه ها اگر شما دوست عزير سوال داريد و يا توضيحات بيشتري لازم داريد با اعضاي گروه تماس حاصل نمائيد تا اعضاي گروه شما را در اين زمينه راهنمايي نمايند  . شبكه  هاي بي سيم براي هر قسمت  متفاوت بوده بنابراين براي اطلاع دقيق از شبكه خود و تجحهيزات مورد نياز تان با گروه تماس حاصل فرمائيد  تا اعضاي فني شما را در اين زمينه راهنمايي نماييند  .

گروه نوين ارتباط در ارائه  خدمات برتر در زمينه شبكه ها در خدمت شما عزيزان مي باشند و  در نصب و راه اندازي شبكه  و تجهيزات مورد نياز شبكه  شما  را  ياري مي كنند تا شبكه ارتباطي بهتري  در اختيار  شما باشد .
2008 (c) Copyright Novin Ertebat . All rights reserved.