طراحي و نصب شبكه كامپيوتري  ، فروش  تجهيزات شبكه  با سيم  و  بي  سيم (wifi,wirlees,wimax) 

طراحي وب سايت به زبان html  و php و...


 

فروش هاست  با فضاي بالا

فروش دامين هاي ir ,com org ,net ,info   و ....

 

 

با سلام خدمت شما دوست عزيز ورود شما  را به ساينت گروه نوين ارتباط خوش آمديد مي گويم  ايمدواريم تا از سايت گروه ما لذت كافي را ببريد و در اين سايت به دنبال آنچه كه از دنياي  جديد تكنولژي هستيد دست يابيد  دنيا ما هر روز شاهد پيشرفت هاي جديد مي باشد  ، دنيا ي كه ما در آن هستيم و و زماني را كه در آن سپري مي كنيم معروف به عصر ارتباط يا عصر زمان است و اين بدان علت مي باشد  كه پيشرفت  تكنولژي روز به روز سرعت بيشتري مي گيرد و در اين ميان عامل ارتباط يا به اصلاح(COMMUNICATIONS) يكي از مهمترين عوامل براي پيشرفت است .
    

گروه نوين ارتباط در راستاي مشاوره و ارائه خدمات
برتر ارتباطي آمده ارائه خدمات ويژه و جيديد به شما دوستان
 و علاقمندان مي باشد براي كسب اطلاع از سرويس ها و
خدمات مختلف مي توانيد با ما تاس گرفته و يا با ايميل گروه
با ما در ارتباط باشيد .
با تشكر

امروزه بايد به اين موضوع توجه كرد كه دنياي فناوري اطلاعات با سرعت ، مسير پيشرفت را طي مي كند و  در اين راستا گروه نوين ارتباط همواره سعي دراد تا جديدترين تجهيزاتو روشهاي ارتباطي را در اختيار شما عزيزان قرار دهد . از جمله فعاليت هاي گروه مي توانيم به نصب و راه اندازي شبكه هاي كامپيوتري (نصب تجهيزات شبكه اعم از بي سيم و با سيم ) ،  نصب دوربين هاي امنيتي و سيستم امنيتي ، انتقال داده ها ، طراحي وب سايت ، و ديگر پروژه هاي مربوطه اشاره كرد . همواره سعي گروه بر اين بوده تا بتوانيم  بهترين شيوها را براي شما دوستان ارائه دهيم . اميدواريم تا با ياري از خدواند متعال و همكاري شما دوستان در اين زمينه هميشه پيشرو باشيم .


در دنياي ارتبا طات شبكه هاي ارتباطي نقش بسيار مهمي را دارند به نحوي كه روز به روز اين نقش در زندگي انسان بيشتر جلوگر شده و رنگ  آن پر رنگ تر ميشود تا جايي  كه همه افراد توسط اين شبكه ها به هم ا در ارتباط باشند  و اهميت وجود شبكه در زندگي افرادي نقشي بسيار مهم را خواهد داشت از اين رو يكي از تلاش ها و فعاليت هاي گروه نوين ارتباط گسترش اين گونه شبكه ها مي باشد نقش شبكه هاي ارتباطي امروزه كاملا قابل درك بوده و در تمامي عرصه ها جاي خود را باز كرده است  پس وجود شبكه و استفتاده از تجهيزات مناسب براي شبكه هاي ارتباطي يكي از مهمترين  عوامل است و بايد به آن توجه داشت كه گروه نيز در اين موضوع بسيار سعي و تلاش دارد تا جديدترين شيوه ها و تجعهيزات ارتباطي را در اختيار شما عزيزان قرار دهد .

گروه نوين ارتباط در راستا ي گسترش ارتباطات  سعي تلاش براي آن دارد تا هميشه در ارائه خدمت جديد پيشرو بوده و بهترين خدمات را به شما دوستان ارائه نمايد .
2008 (c) Copyright Novin Ertebat . All rights reserved.