طراحي و نصب شبكه كامپيوتري  ، فروش  تجهيزات شبكه  با سيم  و  بي  سيم (wifi,wirlees,wimax) 

طراحي وب سايت به زبان html  و php و...


 

فروش هاست  با فضاي بالا

فروش دامين هاي ir ,com org ,net ,info   و ....

 

 

  
    

شما در اين قسمت با گروه نوين ارتباط بيشتر آشنا مي شويد
و در اين قسنت شما مي توانيد با فعاليت اصلي گروه
و ساير فعاليت هاي كه دارند آشنا شويد.

گروه نوين ارتباط در راستاي گسترش ارتباطات و برقراري ارتباط با بهتريتن تجهيزات و جديدترين تجهيزات در خدمت شما عزيزان  محترم مي باشد . گروه با سعي و تلاش وبا توكل بر خداوند متعال سعي دارد تا همواره تا  در عرصه علوم ارتباطات و فناور ي اطلاعات پيشرو باشد و جديدترين شيوها  ارتباطي را با هزينه مناسب  در اختيار شما عزيزان قرار دهد  اميدواريم تا شما عزيزان نيز در اين امر ما را ياري نامئيد تو اميد به آن داريم تا كشور عزيزمان در عرصه ارتباطات  يكي از پيشرفته ترين كشورها باشد . گروه نوين ارتباط در زمينه تهيه  تجهيزات ارتباطي و شبكه ها و انجام پروژهاي گوناگون ارتباطي فعاليت دارد و آماده ارائه جديدترين شيوه ها  ي ارتبايطي مي باشد .

 

 

 

 

 

                                                                                                با تشكر از شما دوست عزيز

                                                                                                             مالكيان 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


گروه نوين ارتباط اميدوار است تا شما از سايت اين گروه لذت كافي را ببريد و آنچه كه از دنياي جديد و بسيار مهم تكنولوژي مي خواهيد در  محصولات و فعاليت هاي گروه به آن دست يابيد و اميد واريم تا   در راستاي گسترش  علم فناوري ارتباطات گروه ما بتوانيد جديد ترين تجيزات را در اختيار شما قرار دهد  و هميشه بتوانيم پيشرو در اين علم باشيم .
]

گروه همواره سعي و تلاش برآن دارد تا شما دوست گرامي آنچه را كه به دنبال از فناوري جديد هستيد در اخيارتان قرار دهد از بازديد شما از سايت  گروه متشكر يم  اميدواريم تا از سايت بازهم ديدن فرمائيد و نظر ات و پشنهادات خود را براي ما ارسال نمائيد  و ما هم بتوانيم جديدترين شيوه هاي ارتباطي را در اختيار شما قرار دهيم .
2008 (c) Copyright Novin Ertebat . All rights reserved.